Reference

Jan RuzickaJan Ruzicka
20:30 29 Nov 23
Opakovaně skvělá spolupráce, těším se na další spolupráci. Moc děkuji!
Jan PodhaiskýJan Podhaiský
14:31 02 Oct 23
S paní Karlachovou máme již druhou a velmi dobrou zkušenost. Mohu jen doporučit.
Veronika SuchaVeronika Sucha
19:56 09 Jun 23
Velice doporucuji sluzby pani Karlachove. Agentura zajistila rychle obsazeni bytu a pomohla s hladkym predanim novym najemnikum. Moc dekuji!
Petr HorákPetr Horák
16:05 09 Dec 22
Profesionální a vždy s úsměvem. Moc doporučuji. Spolupracujeme dlouho a výsledky jsou vždy skvělé.
Petr SaflerPetr Safler
13:30 17 Oct 22
S paní Karlachovou jsem spolupracovala opakovaně. Je to spolehlivá, pečlivá a profesionální makléřka, oceňuji, že řeší i náležitosti s převodem energií. Siveková
Marek HamalcikMarek Hamalcik
18:49 28 Sep 22
Byla to skvělá zkušenost a služba.Všechny slíbené úkoly byly splněny, jak bylo dohodnuto.Bylo to snadné a bez stresu s velmi profesionální službou.
Irena TesarikovaIrena Tesarikova
09:20 19 Jan 22
Ráda bych vyjádřila své poděkování paní Janě Karlachové při prodeji naší nemovitosti a následné koupi další nemovitosti. Vše proběhlo na vysoké profesionální úrovni a zároveň v příjemné mezilidské atmosféře. Moc děkuji a přeji hodně úspěchů.
Jaroslav KučeraJaroslav Kučera
22:21 13 Dec 21
S prací paní Karlachové jsme byli nadmíru spokojeni, vše probíhalo dle domluvy. Mohu jedině doporučit.
Martin PanMartin Pan
21:20 13 Dec 21
Děkujeme paní Karlachové za skvělou spolupráci při pronájmu nemovitostí. Vše proběhlo v naprostém pořádku a v příjemné atmosféře. Vždy velmi rádi využijeme její profesionální služby, které mohu všem vřele doporučit.
Pavel HálaPavel Hála
10:26 21 Nov 21
Skvělá spolupráce s ochotnou makléřkou. Umí dobře poradit s cenou nemovitosti a její jednání bylo velmi příjemné. Pokud budu potřebovat, rád se na ni obrátím i příště.
Jindřich BedaňJindřich Bedaň
13:05 08 Sep 21
Děkuji paní Karlachové za prodej domu v Říčanech. Vše proběhlo naprosto profesionálně, rychle, slušně a k mé naprosté spokojenosti. Pokud budu v budoucnu něco potřebovat v oboru realit, určitě se obrátím znovu na ni.
Marie NovotnáMarie Novotná
19:04 27 May 19
Se službami paní Karlachové jsem byla velmi spokojena. Je velmi profesionální a současně lidská a vstřícná. Dům byl prodaný rychle a dokonce za vyšší cenu, než jsem očekávala. Služby paní makléřky můžu všem doporučit.
Lenka StankovaLenka Stankova
11:37 20 May 22
Skvělá práce paní Jany Karlachové, která mi velmi pomohla. Paní Jana je makléřka s letitými zkušenostmi, umí skvěle poradit, vyjednat co nejlepší podmínky. Doporučuji.
Ing. Hana DörflerováIng. Hana Dörflerová
12:53 31 Mar 20
Paní makléřka je velice zodpovědná a má mou plnou důvěru, co se týče realitních služeb očekávaných od profesionála. Je milá, ochotná a dokáže lidem nejen naslouchat, ale také odborně poradit. Mohu ji jen doporučit !
Stanislav BílekStanislav Bílek
20:01 24 Jan 20
Jana Karlachová je opravdový profesionál ve svém oboru. K mé zakázce pronájmu nemovitosti přistoupila velmi zodpovědné, s ohledem na moji osobní situaci a individuální dost specifické požadavky. V každém okamžiku transakce jsem měl od Jany přesné a detailní informace o tom, jaké kroky budou nasledovat. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo vždy do puntíku splněno, a to v kvalitě vysoce převyšující má očekávání. Pokud budu cokoliv řešit v budoucnu na nemovitostním trhu, určitě se znovu s důvěrou obrátím na Janu a vřele to doporučuji i všem ostatním.
Oliver BuxtonOliver Buxton
21:48 26 Dec 19
Paní Karlachová odvedla výjimečnou práci, když mi nedávno pomohla prodat můj byt a opravdu jsem si nemohl přát nic víc. Obzvláště být cizincem to může být skličující a matoucí proces, ale s tak výkonným a sympatickým realitním makléřem je všechno mnohem snazší (zvláště ten, kdo mluví tak dobře anglicky). Vřele doporučuji!
Kateřina TučkováKateřina Tučková
21:47 26 Dec 19
S paní makléřkou jsme byli maximálně spokojení již v minulosti a proto jsme jejích služeb využili znovu, tentokrát jako prodávající a nemůžeme ji zas než doporučit. Díky nadstandardnímu servisu jsme našli mnoho zájemců o koupi a nakonec byt prodali za víc, než jsme mohli doufat a ještě hned v prvním týdnu od zveřejnění inzerátu!
js_loader

Manželé Boudovi (prodávající)

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Janě Karlachové za prodej chaty ve velmi krátké době. Byla velmi milá, ochotná a měla profesionální přístup. Vyřídila všechny formality o nic jsme se nemuseli starat. Ještě jednou děkujeme a budeme paní makléřku vřele a rádi doporučovat dále.

Petr Kocek (kupující)

Perfektní služby spojené s nákupem chaty, podání všech potřebných informací, příjemné a ochotné vystupování paní makléřky.

Andrej Běloušek (prodávající)

Práce paní Karlachové byla zcela profesionální a precizní. Vše proběhlo v naprostém pořádku a komplikace zaviněné novou nedomyšlenou legislativou opět kompletně vyřešila. Chci jí touto cestou ještě jednou poděkovat.

Daniela Pivová (pronajímatel)

Paní inženýrka byla velmi vstřícná, s jejími službami jen a jen spokojenost!

Marie Novotná (pronajímatel)

Oceňuji vysokou profesionalitu paní makléřky, perfektní chování, osobní přístup k mým potřebám, ochotu kdykoliv pomoci radou při vyřizování formalit.

Jan Stejskal (nájemce)

Dokonalá spolupráce od A do Z

Lubomír Černý (pronajímatel)

Vynikající makléřka, jsme maximálně spokojeni. Pokud hledáte kvalitu, makléře, který své práci rozumí, jedná rychle a spolehlivě, tak paní Karlachovou DOPORUČUJEME!

Jiří Adam (kupující)

Velmi příjemné jednání, dodržování termínů a dobré informování o probíhajících krocích.

Martina Regnerová (prodávající)

S paní makléřkou jsme se setkali při prohlídce jedné z nemovitostí, u níž jsme zvažovali koupi. Byli jsme maximálně spokojeni. Její velice příjemné, nevtíravé a profesionální vystupování jistě napomohlo k hladkému a rychlému prodeji naší nemovitosti. Vždy byla velice ochotná pomoci, vyjít vstříc, zařídit vše, co bylo potřeba. Jednoznačně doporučujeme

Vlasta Prokopová (pronajímatel)

Rychlost, vstřícnost, skvělá komunikace a spolehlivost. Naprostá spokojenost se službami.

Anna Vobořilová (prodávající)

Ochotná, milá, spolehlivá. MOC DĚKUJEME.

Olga Třicátníková (prodávající)

Paní makléřka Ing. Jana Karlachová se chovala velice profesionálně. Vše nám ochotně vysvětlila případně zjistila, co bylo třeba a to vše obratem. Chovala se tak k oběma stranám – nám jako k prodávajícím, tak i ke kupující straně. Měli jsme strach, nikdy jsme nic neprodávali, ale byl to ze strany makléřky dobrý servis. Cena nemovitosti byla stanovena správně, během 3 týdnů bylo prodáno.

Cheipesh, Svitlana (nájemce)

S prací paní makléřky jsem byla velice spokojena – vše proběhlo hladce a bez problémů.

Marek Pěkný (pronajímatel)

Byl jsem naprosto spokojen.

Mária Batíková (prodávající)

S prací paní Karlachové jsem byla velmi spokojena. Prodeji mé nemovitosti věnovala plné nasazení, a tak se prodej podařil za velmi krátkou dobu jednoho měsíce. Jednání s ní bylo příjemné, srozumitelné. Je trpělivá, ochotná a žádný požadavek jí není zatěžko vyřídit. V případě potřeby bych se znovu obrátila na ni a rozhodně budu paní Karlachovou doporučovat i svým známým, budou-li někdy v budoucnu řešit prodej nemovitosti.